Warszawska Spoldzielnia Mieszkaniowa – Żoliborz Centralny

Rady Kolonii

Kolonia I
Lp.Nazwisko i imięFunkcja
1.Sieklicki AleksanderPrzewodniczący
2.Niemczycka EdytaZastępca Przewodniczącego
3.Majewska MałgorzataSekretarz
4.Bartłomiej BorkowskiCzłonek
5.Marek CygańskiCzłonek
6.Katarzyna KowalskaCzłonek
7.Magdalena ŚlaskaCzłonek
Adres e-mail: rk1wsmzc@gmail.com
Kolonia II
Lp.Nazwisko i imięFunkcja
1.Krystyna KowalskaPrzewodnicząca
2.Marcin RadomskiZastępca Przewodniczącej
3.Polkowska KatarzynaSekretarz
4.Wesołowska GrażynaCzłonek
5.Madej AndrzejCzłonek – rezygnacja 20.10.2023 r.

Uchwały Rady Kolonii II 2019

Uchwały Rady Kolonii II 2020

Kolonia III
Lp.Nazwisko i imięFunkcja
1.Piwowarska MariolaPrzewodnicząca
2.Guziuk ZbigniewZastępca Przewodniczącej
3.Chrząszcz AgnieszkaSekretarz
4.Ściborski KrzysztofCzłonek
5.Rakowicz-Martins MagdalenaCzłonek
Adres e-mail: Rada.Kolonii.III@op.pl
Kolonia IV
Lp.Nazwisko i imięFunkcja
1.Mickiewicz KatarzynaPrzewodnicząca
2.Czerwiński MaciejZastępca Przewodniczącej
3.Majewski KrzysztofZastępca Przewodniczącej
4.Jurkiewicz KatarzynaSekretarz
5.Fortecka MagdalenaCzłonek
6.Woyda TomaszCzłonek
Adres e-mail: radakoloniiczwartej@gmail.com
Kolonia V
Lp. Nazwisko i imię Funkcja
1. Czerniewska Gracjana Przewodnicząca
2. Mutrynowska Małgorzata Zastępczyni Przewodniczącej
3. Kuryłek Andrzej Sekretarz
+48 720 66 48 67 do kontaktu z RK V
Adres e-mail: koloniapiata@gmail.com

Kolonia VI
Lp. Nazwisko i imię Funkcja
1. Nie wybrano
Kolonia VII
Lp.Nazwisko i imięFunkcja
1.Jagoliński SławomirPrzewodniczący
2.Leszkiewicz MariaZastępca Przewodniczącego
3.Kozłowska HannaSekretarz
Kolonia VIII
Lp.Nazwisko i imięFunkcja
1.Marchocki MichałPrzewodniczący
2.Oranowska-Wróbel EwaSekretarz
3.Zuzga SabinaCzłonek
4.Szczęśniak GrażynaCzłonek
5.Rozwadowski PiotrCzłonek
Adres e-mail: zoliborz.kolonia8@gmail.com
Kolonia IX
Lp.Nazwisko i imięFunkcja
1.Augustyniak JarosławPrzewodniczący
2.Świerczyńska BogusławaZastępca Przewodniczącego
3.Olszewska JuliaSekretarz
4.Apalkow MariuszCzłonek
Adres e-mail: radakolonii9.wsmzc@o2.pl
Kolonia X
Lp. Nazwisko i imię Funkcja
1. Ebert Helena Przewodnicząca
2. Arendt Monika Zastępca Przewodniczącej
3. Linke-Zalewska Urszula Sekretarz
Kolonia XI
Lp. Nazwisko i imię Funkcja
1. Janusz Udziela
2. Dariusz Wieczorek
3. Marcin Okrzeja
Adres e-mail: koloniaXI@wsm-zc.waw.pl
Kolonia XII
Lp.Nazwisko i imięFunkcja
1. Przewodniczący
2. V-ce Przewodniczący
3.  
Adres e-mail: koloniaXII@gmail.com
Kolonia XIII
Lp.Nazwisko i imięFunkcja
1.Adam Sadowski 
2.Maciej Jakubik rezygnacja 22.03.2024 r.
3.  
Adres e-mail: 13kolonia@gmail.com
Kolonia Mickiewicza
Lp. Nazwisko i imię Funkcja
1. Kawka Dariusz Przewodniczący
2. Dukaczewska Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
3. Lehman-Kryszak Małgorzata Sekretarz
Kolonia Kępa Potocka
Lp.Nazwisko i imięFunkcja
1.Ściuba IwonaPrzewodnicząca
2.Sierocińska MagdaZastępca Przewodniczącej
3.Szonert PiotrSekretarz
Adres e-mail: RK_KP@wp.pl
Uchwała Rady Kolonii Kępa Potocka nr 1/2019